Březen 2009

Imaginární schůzky

10. března 2009 v 18:28 | Ragdoll |  Too Cute

Neboli "Imaginary Dates." Hrozně se mi líbí stránka Polyvore, kde si můžete skládat různé sety oblečení jako v módním časopise. Na nápad sestavit sety na téma "vymyšleného rande" jsem narazila na jendom německém blogu - je to jednoduché, stačí vymyslet s koho pozvat, kam jít a jak se obléci :)
Perfect drug

1. Perfect Drug - návštěva staré továrny
Jako doprovod jsem si vybrala Trenta Reznora ze skupiny NIN, za prvé je sexy a za druhé by do té rozpadlé továrny se mnou skutečně šel. Pravděpodobně by to nakonec dopadlo tak, že by si začal nahrávat zvuky dvou trubek řinčících o sebe a na mě by zapomněl.
Around the World

2. Around the World - cesta kolem světa
Ideální doprovod by byl nějaký bohatý viktoriánský gentleman, který miluje památky, nekonečné poutě po moři (hlavně vůbec netrpí mořskou nemocí), a o Willy Foggovi tvrdí, že to byl pomalý břídil.


Summer and Ice Cream

3. Summer and Ice Cream - v létě do cukrárny
Adam Brody prostě vypadá jako kluk ze sousedství, se kterým jsem od malička lezla na stromy, a který mě jednou pozval na zmrzlinu.


Sweet(est) Lolita

4. Sweet lolita - hanami (pozorování květů sakur)
Všechno bude úplně sladké a roztomilé - já budu sladká, Kamenashi Kazuya už je sladký a do své přesladké kabelky ještě přibalím sladkou čokoládu, sladké bonbóny a lesk na rty se sladkou příchutí :) Áááách.
Mademoiselle Paris

5. Mademoseille Paris - jaro v Paříži
Ta romantika... Gabriela Aubryho jsem objevila přímo pro tento set, je hezký a určitě umí francouzsky. Paříž, kavárny a jaro.Kooki

6. Kooki - Rocking out with Miyavi
Původně se mi tyhle androgynní typy vůbec nelíbily, ale Miyavi je Miyavi. Budeme naprosto a totálně unikátní dvojka. A budou si na nás ukazovat.

Adventure

6. Steampunk adventure
Líbí se mi steampunk a líbí se mi Hugh Jackman. A někde venku určitě číhá nějaké strašlivé nebezpečí, kterému bychom mohli společnými silami pořádně nakopat. Ehm.


A jaké je vaše vysněné rande? :)))

Souldoll BJD panenky 4

10. března 2009 v 16:35 | Ragdoll |  Too Cute

Panenky BJD (ball-jointed dolls) od korejské firmy Souldoll.


Souldoll BJD panenky 3

10. března 2009 v 16:24 | Ragdoll |  Too Cute

Panenky BJD (ball-jointed dolls) od korejské firmy Souldoll.


Inspirováno absinthem

8. března 2009 v 16:32 | Ragdoll |  Dark Fashion

Inspirovala jsem se parfémem od Avonu :) a samozřejmě absinthem jako takovým. Berte to trošku jako můj wishlist :) vyrobený díky stránce Polyvore.com (všem, které baví hrát si s módou a obrázky vřele doporučuji).

La Fée Verte

Erika Yamashiro 5

8. března 2009 v 16:30 | Ragdoll |  Too Cute

Všechny obrázky pochází ze stránek japonské umělkyně Eriky Yamashiro, respektujte prosím její autorská práva.