Březen 2008

Obojky

31. března 2008 v 17:41 | Ragdoll |  Dark Fashion
Tam, kde je našinec odkázán pouze na nelevné Nosferatu, má cizinka možností jako slepic v drůbežárně. Velkou většinu obrázků jsem posbírala na gothic e-shopech.

Cinnamoroll

31. března 2008 v 17:39 | Ragdoll |  Too Cute
Někteří lidé se Cinnamoroll pletou s králíkem - má totiž dlouhé uši a tak trošku králičí vzhled. Ve skutečnosti je Cinnamoroll stěňátko a patří mezi plejádu postaviček z dílny japonské společnosti Sanrio (například Hello Kitty).
Na stránkách firmy si můžete přečíst krátký příběh o tom, jak Cinnamoroll dostal své jméno. Majitelka kavárny Cinnamon se do roztomilého létacího štěněte ihned zamilovala, přestože si jej nejprve spletla s mazancem (lépe řečeno s jeho západním ekvivalentem - cinnamon roll) a pojmenovala jej právě podle oné sladké dobroty. Nyní žije Cinnamoroll v kavárně spolu se svými přáteli, stal se natolik populární, že byl dokonce hlavním hrdinou ve vlastním anime filmu.
Pro Ragdoll(mě) je Cinnamoroll as nejroztomilejší ze všech Sanrio produktů, netajím se tím, že ostatní mimo Cinnamoroll se mi ani nelíbí, obvzlášť Hello Kitty se mi poněkud protiví.

Tare Panda

31. března 2008 v 17:39 | Ragdoll |  Too Cute
TarePanda je jednou z mnoha postaviček japonské firmy San-X. TarePandu můžeme najít na samolepkách, sešitech či dopisních papírech, existují dokonce plyšáci této postavičky.
たれぱんだ - TarePanda se dá přeložit jako "líná panda," je dokonce tak líná, že se pohybuje pomocí válení (jeho rychlost je prý jen 2,75 metru za hodinu). Slovo "tare" znamená v japonštině ležet na bříšku a je to i nejběžnější poloha, ve které můžeme TarePandu přistihnout.
Tare Pandu stvořila Suemasa Hikaru v roce 1995, sama stvořitelka říká, že se celý den snažila vymyslet novou postavičku, ale vůbec se jí nedařilo, a tak si lehla, aby si trochu odpočinula - to ji inspirovalo k nakreslení TarePandy.
Pokud umíte alespoň trošku anglicky můžete si zkusit test, která TarePanda jste.

!Pro začátek!

31. března 2008 v 17:38 | Ragdoll
V každém člověku dříme bestie... obvzlášť v každé dívce. A tato bestie touží po hezkých věcech. Moje vnitřní bestie narostla obludných rozměrů, je pravda poněkud schizofrenik, líbí se jí přeslazené roztomilosti i morbidní krása.
Nebýt této bestie, měla bych na svém pevném disku mnohem více místa - nyní je totiž okupován obrázky nastřádanými prohlížením různých e-shopů a katalogů. To je také důvod pro mé nynější snažení - ráda bych ulevila svému počítači tím, že vytvořím takovou menší galerii online.
Doufám, že ti, kteří na tento weblog narazí, budou alespoň trochu potěšeni a snad i lehce inspirováni. Přeji příjemné pokoukání!